درباره شرکت روغن موتور بیدومکس

درباره ما

شرکت بین المللی برج بلند میلاد درسال1380درایران ودراداره ثبت مالکیتهای صنعتی تهران به ثبت رسیدودرابتدا جهت ساخت پالایشگاه با طرف فرانسوی خود وارد مذاکره شد و عقد قرارداد کرد . پالایشگاه بیدومکس درایران پس از سه سال تلاش بی وقفه و با همکاری کامل شرکت فرانسوی در شهرک صنعتی مامونیه استان مرکزی (اراک)ساخته شدو به تولید انبوه رسید. شرکت بیدومکس با به کارگیری نیروهای متخصص فرانسوی و مهندسین با تجربه ایرانی در بخش آزمایشگاهی و فورمولاسیون توانست بخش عظیمی ازتکنولوژی ساخت روغن را از فرانسه به ایران انتقال دهد. محصولات شرکت بیدومکس از لحاظ کیفیتی و بسته بندی مطابق با جدیدترین استانداردهای انجمن نفت آمریکا (API) واستانداردهای انجمن مهندسین خودرو (SAE ) می باشدومطابق با نیازهای خودروهای روز دنیا طراحی وتولید شده است. ودرضمن محصولات بیدومکس مورد تائید موسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران می باشد ودارای مجوزهای کامل است. قابل توجه اینکه محصولات بیدومکس به صورت کاملا مستقیم از شرکت به اتوسرویسها عرضه می گردد . لذا با کنترل کامل بازرسان شرکت از عدم وجود محصولات تقلبی اطمینان خاطر دارد.

سخن مدیریت
با سلام خدمت همکاران اتو سرویس گرامی
شرکت روغن موتور برج بلند میلاد با برند بیدومکس با فراهم سازی یک سبد کالایی و با کیفیت،با توزیع محصولات خود به صورت مستقیم به اتو سرویس ها و به صورت پخش مویرگی از حضور محصولات تقلبی جلوگیری نموده و با به کارگیری نیروهای مجرب و و کار آزموده سالیانیست که در این امر موفق بوده است .شرکت با تکثیر پوستر ،لیبل های متنوع ،بنر ،استیکر ،کات استند (آدمک )،پلی استند (قفسه) کاتالوگ ،بروشور ،دستمال کاغذی خودرویی ،لباس کار ،پخش تیزرهای ویدئویی،بیلبوردهای کنار اتوبان و پلهای عابرین پیاده ،روزنامه های کثیرالانتشار ،مجلات تخصصی خودرویی و...سعی بر این داشته تا در زمینه تبلیغات پررنگ ظاهر شود تا شما را در جهت معرفی محصولات باکیفیتمان به مصرف کننده کمکی کرده باشیم .شرکت بیدومکس امید دارد با تکیه بر توان تجهیزات آزمایشگاهی خود و با بهره گیری از نیروهای انسانی متخصصین ایرانی و فرانسوی گامی بزرگ در جهت پژوهش و بومی سازی تکنولوژی این صنعت و خودکفایی کشور عزیزمان ایران بردارد.

آغاز کار شرکت بیدومکس از دوره های تخصصی رشته نفت و پتروشیمی در دانشگاه سوربن شهر پاریس بود جایی که مدیران و متخصصان شرکت  در سال 2000 میلادی با گذراندن این مدارج علمی و پس از عقد قرارداد با شرکت فرانسوی لیون ریس برگ جدیدی را در صنعت تولید روغن موتور در ایران ورق زدند .پالایشگاه شرکت بیدومکس پس از سه سال تلاش بی وقفه و با همکاری کامل طرف فرانسوی ،در شهرک صنعتی مامونیه اراک واقع در استان مرکزی ساخته شد و به بهره برداری رسید.
شرکت بیدومکس که دارای یکی از مجهز ترین آزمایشگاه های روغن دنیاست ،با به کارگیری از نیروهای متخصصین فرانسوی و مهندسین با تجربه ایرانی در بخش آزمایشگاهی و فرمولاسیون توانسته است بخش عظیمی از تکنولوژی ساخته روغن موتور را از کشور فرانسه به ایران انتقال دهد.
شرکت بیدومکس از لحاظ کیفیتی و بسته بندی مطابق با جدیدترین استانداردهای انجمن نفت آمریکا (API)و استاندارهای انجمن مهندسین خوردو (SAE)می باشد و مطابق با نیازهای خودروهای روز دنیا طراحی و تولید شده است.این موضوع مورد تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد و دارای مجوزهای کامل است. شرکت بیدومکس با کسب اطلاعات و امارهای جهانی بازرگانان و تجار با نفوذ به بازارهای جهانی بخش عمده ی محصولات خود را به سراسر دنیا صادر نموده و برای کشورمان افتخار افرینی می کند.

شتاب بدون مکث با روغن موتور بیدومکس
حال که روغن موتوری با کیفیت استاندارهای جهانی به بازار ایران عرضه گردیده ،بیدومکس وظیفه خود دانسته تا در کنار سلامت خودرو ،به فکر سلامت جسم و روح جامعه نیز باشد .در این راستا با فراهم نمودن مجموعه فرهنگی -ورزشی مجهز به سالن های بدنسازی ،ورزشهای رزمی و زمین فوتبال جهت رده سنی جوانان ،بزرگسالان و پیشکسوتان و با در اختیار گذاشتن آن برای عموم نقش پررنگ خود را در این زمینه ایفا نموده است.

 
برخی محصولات شرکت

روغن موتور بیدومکس 15000

روغن موتور بنزینی چند درجه ای که از روغن پایه پالایش نفت خام و مرغوبترین مواد افزودنی ساخته شده دارای کلیه مواد لازم یک روغن با کیفیت بالا ازجمله مواد ضد فرسایشی و ضد رسوب می باشد.

روغن موتور ویژه پراید

روغن موتور چند درجه ای که از روغن پایه پالایش نفت خام تشکیل شده وقابلیت رسوب زدایی و پایداری حرارتی بالای آن عمر موتور خودرو را چند برابر میکند.

روغن موتور بیدومکس 10w40

روغن موتور بیدومکس 10w40 نیمه سنتتیک با روانکاوی ویژه که با تکنولوژی پیشرفته و افزدونی های ساخت کشور فرانسه تولید شده است.

درباره ما

روغن موتور بیدومکس بهترین محافظ برای خودروی شما